اطلاعیه شماره ۵ کمیته اجرایی برگزاری انتخابات شورای صنفی واحدهای دانشگاه تهران – آبان ۱۳۹۹

برگزاری انتخابات مرحله دوم شورای صنفی دانشجویی آبان ماه ۱۳۹۹
۲۸ آبان ۱۳۹۹ | ۲۳:۳۱ کد : ۱۳۵۴۰ اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۳۱۵

به اطلاع می‌رساند، طبق ماده ۱۹ شیوه نامه اجرایی شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های کشور، انتخابات مرحله دوم شورای صنفی دانشجویی برای آن دسته از واحدهایی که کاندیداهای آنها موفق به کسب نصف بعلاوه یک آراء ماخوذه نشده اند، به شرح زیر، در تاریخ 2 آذرماه 99 از ساعت 11 الی 19 به صورت الکترونیکی و با مراجعه به آدرس https://vote.ut.ac.ir/fa برگزار می‌شود.


لیست اسامی کاندیداهای راه یافته به مرحله دوم انتخابات شورای صنفی دانشجویی
دانشکده اقتصاد دانشکده فنی کاسپین
دانشکده جغرافیا پردیس کشاورزی و منابع طبیعی
دانشکده فنی فومن پردیس هنرهای زیبا
دانشکده معارف و اندیشه اسلامی ----


لطفاً به نکات ذیل توجه کنید:
• دانشجویانی که به هر دلیلی قادر به رأی دادن نمی‌باشند، مشخصات خود (نام و نام خانوادگی- شماره دانشجویی و ایمیل دانشگاه [شناسه یکتا]) را به نشانی senfi.stu@ut.ac.ir ارسال نمایند. مشاهده «تأیید دریافت»، به منزله دریافت ایمیل شما می‌باشد.
• طبق ماده ۱۴ شیوه نامه اجرایی شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های کشور، داوطلبان و طرفداران آنان به هیچ وجه مجاز به تبلیغ علیه داوطلبان دیگر نبوده و تنها می‌توانند شایستگی‌های خود یا داوطلب مورد نظرشان را مطرح نمایند و هرگونه هتک حرمت و حیثیت داوطلبان ممنوع بوده و با متخلفین طبق مقرراتبرخورد خواهد شد.
• طبق ماده ۱۰ شیوه نامه اجرایی، داوطلبین حداکثر تا ۱۲ ساعت قبل از اخذ رأی حق تبلیغات دارند.
• استقرار لوازم الکترونیکی توسط کاندیداها و دانشجویان در حوزه‌های انتخاباتی جهت کمک به فرآیند رأی دهی دانشجویان، غیر مجاز می‌باشد.

• براساس تصمیمات اتخاذ شده در شورای نظارت دانشگاه، جهت افزایش میزان مشارکت دانشجویان ساعت انتخابات با حفظ مدت زمان اعلامی در ماده 16 شیوه نامه اجرایی از ساعت 11 شروع و به مدت 8 ساعت ادامه می یابد و تنها 2 ساعت قابل تمدید می باشد.
• دانشجویان برای ورود به سامانه vote، ترجیحاً آدرس کامل سامانه انتخابات الکترونیکی ( https://vote.ut.ac.ir/fa ) را در قسمت آدرس بار مرورگر مورداستفاده تایپ نمایند