اطلاعیه شماره ۱ کمیته اجرایی برگزاری انتخابات شورای‌ صنفی واحد های دانشگاه تهران - آذر ماه ۱۳۹۹

زمان ثبت نام اولیه داوطلبین شرکت در انتخابات شورای صنفی
۱۵ آذر ۱۳۹۹ | ۰۰:۵۵ کد : ۱۳۷۶۲ اطلاعیه
تعداد بازدید:۸۹۷

به اطلاع عموم دانشجویان محترم می‌رساند، بازه ثبت نام اولیه داوطلبان شرکت در انتخابات شورای صنفی ۱۵ واحد دانشگاه تهران اعم از پردیس البرز و پردیس دانشکده‌های فنی (بجز فومن و کاسپین) و دانشکده‌های ادبیات و علوم انسانی، الهیات و معارف اسلامی، تربیت بدنی و علوم ورزشی، دامپزشکی، روانشناسی و علوم تربیتی، مؤسسه ژئوفیزیک، علوم و فنون، فیزیک، کارآفرینی، مدیریت، مطالعات جهان و خوابگاه‌های پسران (کوی و سطح شهر)، دختران (فاطمیه، چمران، کیانوری، سارا) و متأهلین از روز دوشنبه مورخ ۱۷ آذرماه آغاز و تا روز چهارشنبه ۱۹ آذرماه ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است، بازه زمانی فوق قطعی است و تمدید نخواهد شد.

قابل توجه دانشجویان خوابگاهی: این دسته از دانشجویان در هر دو واحد دانشکده یا خوابگاه می‌توانند کاندیدا شوند، اما صرفاً در یکی از دو واحد قادر خواهند بود به فعالیت بپردازند. در صورت متقاضی بودن می‌بایست ثبت نام مجدد انجام دهند و دارا ی دو کد رهگیری باشند.

 

لازم به ذکر است دانشجویانی که به هر دلیلی قادر به ثبت نام نمی‌باشند، مشخصات خود (نام و نام خانوادگی- شماره دانشجویی-شماره تماس و ایمیل دانشگاه [شناسه یکتا]) را به نشانی senfi.stu@ut.ac.ir در بازه زمانی معین شده، ارسال نمایند. مشاهده «تأییدیه دریافت»، به منزله دریافت ایمیل شما می‌باشد.