اطلاعیه شماره ۵ کمیته اجرایی برگزاری انتخابات شورای صنفی واحدهای دانشگاه تهران – خردادماه ۱۴۰۱

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۷:۰۴ کد : ۲۷۸۸۶ اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۱۶۹
برگزاری ثبت نام اولیه داوطلبان انتخابات شورای صنفی دانشجویی دانشگاه تهران - خردادماه ۱۴۰۱

به اطلاع می‌رساند، بر اساس بند ۱-۱ شیوه نامه اجرایی شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های کشور، ثبت نام اولیه داوطلبان انتخابات شورای صنفی دانشجویی واحدهایی که در انتخابات اردیبهشت ماه 1401 دانشگاه به حد نصاب داوطلبین نرسیده‌اند، برای 15 واحد دانشگاهی، از روز دوشنبه 2 خرداد ماه آغاز و تا ساعت 23 روز چهارشنبه 4 خرداد ماه 1401 ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است، بازه زمانی فوق قطعی است و تمدید نخواهد شد.

اسامی 15 واحد دانشگاهی:

  • دانشکدگان :  کشاورزی و منابع طبیعی کرج - ابوریحان - البرز
  • دانشکده : الهیات و معارف اسلامی - اقتصاد - تربیت بدنی - کار آفرینی - مطالعات جهان - جغرافیا - معارف و اندیشه اسلامی - علوم و فنون نوین - بیوشیمی و بیوفیزیک - موسسه ژئوفیزیک
  • خوابگاه پسران شامل کوی، سطح شهر و متاهلین
  • خوابگاه دختران شامل فاطمیه، چمران، کیانوری و سارا

دانشجویان خوابگاهی می‌توانند هم در دانشکده و هم در خوابگاه کاندیدا شوند، ولی در هر صورت در یکی از واحدها به فعالیت بپردازند.در صورت متقاضی بودن می‌بایست ثبت نام مجدد انجام دهند و دارا ی دو کد رهگیری باشند.

لازم به ذکر است دانشجویانی که به هر دلیلی قادر به ثبت نام نمی‌باشند، مشخصات خود (نام و نام خانوادگی- شماره دانشجویی-شماره تماس و ایمیل دانشگاه [شناسه یکتا]) را به نشانی senfi.stu@ut.ac.ir ارسال نمایند. مشاهده «تأیید دریافت»، به منزله دریافت ایمیل شما می‌باشد.

ضمنا تاریخ برگزاری انتخابات دور دوم 12 واحدی که در 24 اردیبهشت ماه به حدنصاب 25 درصد رسیده اند ولی کاندیداهای آن حدنصاب نصف بعلاوه یک را بدست نیاورند ؛ متعاقبا  اعلام خواهد شد.