نان سنتی بدون جوش شیرین درسلف سرویس مرکزی مهر

۰۹ آبان ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۱ کد : ۶۵۸۷ اطلاعیه اخبار
تعداد بازدید:۷۹۲
اداره کل امور دانشجویی دانشگاه تهران بنا به اهمیت رژیم غذایی سالم، نان سنتی بدون جوش شیرین را در سلف سرویس مرکزی مهر توزیع می نماید.
نان سنتی بدون جوش شیرین  درسلف سرویس مرکزی مهر

بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل امور دانشجویی دانشگاه تهران، اقدام به توزیع نان سنتی بدون جوش شیرین در سلف سرویس مرکزی مهر آغاز شده است.

محمد طاهری ریکنده، مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه تهران در این باره اظهار داشت: «اداره کل امور دانشجویی دانشگاه تهران با توجه به اهمیت رژیم غذایی سالم جهت استفاده دانشجویان عزیز چندی است که به فکر تعیین نان سالم بوده و پس از بررسی‌ها به کمک پیمانکار سلف سرویس مهر پیشنهاد تهیه نان بدون جوش شیرین داده شد و هم اکنون به همراه نان‌های دیگر آن را به صورت آزمایشی توزیع می‌نماید، تا در صورت پذیرش دانشجویان بتوان آن را جایگزین نان لواش و تافتون معمولی نماید».

مهندس طاهری در ادامه بیان داشت طی بررسی در سطح جامعه متأسفانه ذائقه مردم به سمت نان‌های سنتی بدون کیفیت مانند لواش متمایل شده است. و حتی پس از تغییر نان از لواش به تافتون در سال گذشته در این سلف سرویس هنوز دانشجویان درخواست نان لواش داشتند و به اجبار از نان لواش نیز در سلف سرویس‌های دانشگاه استفاده می‌شود.

وی در پایان گفت: «امیدواریم که هم تولید کننده ها و نانواها به فکر سلامت مردم باشند و هم مردم به نان‌های بی کیفیت " نه " بگویند».