برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویی بهمن ماه ۱۳۹۷ دانشگاه تهران

۲۹ دی ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۲ کد : ۷۳۰۷ اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۴۱۰

به اطلاع می‌رساند، انتخابات شورای صنفی دانشکده‌های تربیت بدنی و علوم ورزشی، اقتصاد، کارآفرینی، پردیس دانشکده‌های فنی (به غیر از دانشکده فومن، کاسپین و محیط زیست) و خوابگاه‌های پسران در تاریخ ۱ بهمن ماه ۹۷ از ساعت ۹ الی ۱۷ به صورت الکترونیکی و با مراجعه به آدرس vote.ut.ac.ir برگزار می‌شود.


لیست اسامی کاندیداهای تأیید شده واحدهای فوق الذکر
دانشکده / ‏پردیس
دانشکده اقتصاد دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی

پردیس دانشکده‌های فنی

(به غیر از دانشکده‌های فومن، کاسپین و محیط زیست)

دانشکده کارآفرینی
خوابگاه‌های پسران
خوابگاه‌های پسران (مجتمع کوی) خوابگاه‌های پسران (سطح شهر)

لطفاً به نکات ذیل توجه کنید:

  • دانشجویانی که به هر دلیلی قادر به رأی دادن نمی‌باشند، مشخصات خود (نام و نام خانوادگی- شماره دانشجویی و ایمیل دانشگاه [شناسه یکتا]) را به نشانیsenfi.stu@ut.ac.ir ارسال نمایند. مشاهده «تأیید دریافت»، به منزله دریافت ایمیل شما می‌باشد.
  • طبق ماده ۱۴ شیوه نامه اجرایی شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های کشور، داوطلبان و طرفداران آنان به هیچ وجه مجاز به تبلیغ علیه داوطلبان دیگر نبوده و تنها می‌توانند شایستگی‌های خود یا داوطلب مورد نظرشان را مطرح نمایند و هرگونه هتک حرمت و حیثیت داوطلبان ممنوع بوده و با متخلفین طبق مقررات برخورد خواهد شد.
  • طبق ماده ۱۰ شیوه نامه اجرایی، داوطلبین حداکثر تا ۱۲ ساعت قبل از اخذ رأی حق تبلیغات دارند.
  • استقرار لوازم الکترونیکی توسط کاندیداها و دانشجویان در حوزه‌های انتخاباتی جهت کمک به فرآیند رأی دهی دانشجویان، غیر مجاز می‌باشد.
  • دانشجویان برای ورود به سامانه vote، ترجیحاً آدرس کامل سامانه انتخابات الکترونیکی ( https://vote.ut.ac.ir/fa ) را در قسمت آدرس بار مرورگر مورداستفاده تایپ نمایند.