اطلاعیه شماره ۲ برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویی اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ دانشگاه تهران

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۸ کد : ۸۳۰۱ اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۶۶۹

با توجه به انصراف دو نفر از کاندیداهای پردیس علوم و درخواست شورای صنفی مرکزی دانشجویی دانشگاه مبنی بر پذیرش انصراف کاندیداها و موافقت کمیته نظارت بر انتخابات، بدین وسیله به اطلاع می‌رساند، انتخابات شورای صنفی برای ۷ واحد دانشگاهی در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه ۹۸ از ساعت ۹ الی ۱۷ به صورت الکترونیکی و با مراجعه به آدرس vote.ut.ac.ir برگزار می‌شود.

لیست اسامی کاندیداهای تأیید شده ۷ و احد دانشگاهی شرکت کننده در انتخابات
دانشکده / ‏پردیس
پردیس فارابی دانشکده فنی فومن
پردیس‌دانشکده‌های‌فنی دانشکده فنی کاسپین
دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی‌ دانشکده فیزیک
دانشکده حقوق و علوم سیاسی


لطفاً به نکات ذیل توجه کنید:
*دانشجویانی که به هر دلیلی قادر به رأی دادن نمی‌باشند، مشخصات خود (نام و نام خانوادگی- شماره دانشجویی و ایمیل دانشگاه [شناسه یکتا]) را به نشانیsenfi.stu@ut.ac.ir ارسال نمایند. مشاهده «تأیید دریافت»، به منزله دریافت ایمیل شما می‌باشد.
*طبق ماده ۱۴ شیوه نامه اجرایی شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های کشور، داوطلبان و طرفداران آنان به هیچ وجه مجاز به تبلیغ علیه داوطلبان دیگر نبوده و تنها می‌توانند شایستگی‌های خود یا داوطلب مورد نظرشان را مطرح نمایند و هرگونه هتک حرمت و حیثیت داوطلبان ممنوع بوده و با متخلفین طبق مقررات برخورد خواهد شد.
*طبق ماده ۱۰ شیوه نامه اجرایی، داوطلبین حداکثر تا ۱۲ ساعت قبل از اخذ رأی حق تبلیغات دارند.
*استقرار لوازم الکترونیکی توسط کاندیداها و دانشجویان در حوزه‌های انتخاباتی جهت کمک به فرآیند رأی دهی دانشجویان، غیر مجاز می‌باشد.
*دانشجویان برای ورود به سامانه vote، ترجیحاً آدرس کامل سامانه انتخابات الکترونیکی( https://vote.ut.ac.ir/fa ) را در قسمت آدرس بار مرورگر مورداستفاده تایپ نمایند.