برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویی خردادماه ۱۳۹۸ دانشگاه تهران

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۹ کد : ۸۵۲۹ اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۸۱۳

به اطلاع می‌رساند، انتخابات شورای صنفی برای ۱۰ واحد دانشگاهی در تاریخ 27 خردادماه ۹۸ از ساعت ۹ الی ۱۷ به صورت الکترونیکی و با مراجعه به آدرس vote.ut.ac.ir برگزار می‌شود.

لیست اسامی کاندیداهای تأیید شده ۱۰ واحد دانشگاهی شرکت کننده در انتخابات
دانشکده / ‏پردیس
پردیس ابوریحان دانشکده جغرافیا
پردیس علوم دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی
پردیس هنرهای زیبا دانشکده زبانهای خارجی
دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشکده علوم اجتماعی
دانشکده اقتصاد ----
خوابگاه ها
خوابگاه پسران - مجتمع کوی خوابگاه پسران - سطح شهر        خوابگاه متاهلین           

لطفاً به نکات ذیل توجه کنید:

  • دانشجویانی که به هر دلیلی قادر به رأی دادن نمی‌باشند، مشخصات خود (نام و نام خانوادگی- شماره دانشجویی و ایمیل دانشگاه [شناسه یکتا]) را به نشانیsenfi.stu@ut.ac.ir ارسال نمایند. مشاهده «تأیید دریافت»، به منزله دریافت ایمیل شما می‌باشد.
  • طبق ماده ۱۴ شیوه نامه اجرایی شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های کشور، داوطلبان و طرفداران آنان به هیچ وجه مجاز به تبلیغ علیه داوطلبان دیگر نبوده و تنها می‌توانند شایستگی‌های خود یا داوطلب مورد نظرشان را مطرح نمایند و هرگونه هتک حرمت و حیثیت داوطلبان ممنوع بوده و با متخلفین طبق مقررات برخورد خواهد شد.
  • طبق ماده ۱۰ شیوه نامه اجرایی، داوطلبین حداکثر تا ۱۲ ساعت قبل از اخذ رأی حق تبلیغات دارند.
  • استقرار لوازم الکترونیکی توسط کاندیداها و دانشجویان در حوزه‌های انتخاباتی جهت کمک به فرآیند رأی دهی دانشجویان، غیر مجاز می‌باشد.
  • دانشجویان برای ورود به سامانه vote، ترجیحاً آدرس کامل سامانه انتخابات الکترونیکی   (https://vote.ut.ac.ir/fa ) را در قسمت آدرس بار مرورگر مورداستفاده تایپ نمایند.